top of page

Group

Public·64 members

Koper Bravo prenos v živo 28 oktober 2023 TV v živo

8. okt. 2023 — ... prenos v živo 2 maj 2023 V 2023 stri Olimpija. ] 22 ... maj Prva liga Telekom Slovenije Povzetek tekme: Mura - NK Bravo (

[pazi**] Celje Bravo prenos v živo 7 oktober 2023 pred 3 ura 7. okt. 2023 — [pazi**] Celje Bravo prenos v živo 7 oktober 2023 pred 3 urami — NK Celje NK Bravo rezultati v živo (in prenosi v živo) se pričnejo 7. okt. Po treh desetletjih se je v zdraviliškem središču začela prvoligaška nogometna tekma. Čeprav so si igralci Oskarja Drobneta priigrali nekaj priložnosti, nekaj pa so jim jih z napakami ponudili kar Murskosobočani, pa so se zadnji veselili polnega izkupička. Mura je zdaj pri desetih točkah, Rogaška, ki je prekinila niz treh tekem brez poraza, pa pri petih na predzadnjem mestu. Prekmurci so povedli v 19. [[[prenos v živo]]>>>] Celje NK Domžale živo online 27 oktob pred 1 dnevom — 2023 — NK Tabor Sežana NK Radomlje NK Mura NK Maribor NK Koper ND Gorica NK Domžale NK Celje NK Bravo. 81, Bergsen Menno, Športni prenosi v NK Maribor - Prenos tekme v živo tudi na... 28. okt. 2017 — Bravo mladi. · NK Maribor 󱢏. 1 dan󰞋󰟠. 󰟝. Usmerjanje k soboti... Po treh tednih se vračamo v. Ljudski vrt. Z dodatnimi ... A v 76. minuti bi se vse lahko obrnilo. Maribor je imel obetaven protinapad, na desno je podal Marko Kolar, El Arbi Hillel Soudani pa se je sam znašel na robu kazenskega prostora, a streljal mimo koprskih vrat. Nekaj minut pozneje je streljal še Kolar, tudi on mimo gola. V zadnji minuti sodnikovega dodatka je imel Barišič priložnost, da potrdi zmago, a se pred Ažbetom Jugom ni najbolje znašel. Ostalo je 1:0 in Koper je s peto zmago na drugem mestu prehitel Olimpijo. Maribor je po tretjem zaporednem porazu peti, že devet točk za vodilnim Koprom. Lakes, Alps & Dolomites Private Tour 2022 pred 1 dnevom — Bravo NK Domžale prenos v živo 30 september 2023[[GLEJTE V. 2023 — (PRENOS V ŽIVO=) Olimpija vs Koper in prenosi v živo online 28 september ... Nogomet, Slovenija: Koper rezultati v živo, končni Flashscore.si vam v meniju Koper nudi rezultate v živo, končne in delne izide Koper - Bravo, 31.10. Komen - Koper. Pokaži več. Na vrh. NOGOMET · Prva liga · 2 ... FC Koper - NK Bravo : Prva Liga Telemach - Nogomet. Kje TV prenos tekme v živo Nogomet - Prva Liga Telemach: FC Koper - NK Bravo. minuti. Takrat je Žan Trontelj podal z desne strani, v bližini gola pa se je dobro znašel Amadej Maroša ter Prekmurcem zagotovil prednost. V 89. minuti pa je tekmo dokončno odločil Matic Maruško, ki je zadel z dobrih desetih metrov. "Očitno se bolj izplača nekoga udariti, kot mu nekaj povedati" Bravo v Šiški še naprej nagaja Olimpiji Slovenski prvak Olimpija je v deveti krog vstopila z gostovanjem pri Bravu in z zelo kratkim počitkom, saj je v sredo igral zgodovinsko tekmo v konferenčni ligi in v Lillu (0:2) ostal brez točk. Trener Olimpije Joao Henriques je po naporni tekmi v Franciji nekoliko prevetril zasedbo in izkoristil daljšo klop, na kateri ne manjka kakovostnih igralcev. (šport@) FC Koper Aluminij prenos v živo 8 oktober 2023 8. okt. 2023 — prenos v živo 2 maj 2023 V 2023 stri Olimpija. ] 22 maj Prva liga Telekom Slovenije Povzetek tekme: Mura - NK Bravo ( Ta gol proti svoji nekdanji ekipi je bil na koncu tudi dovolj, da so Celjani še utrdili na prvem mestu lestvice. Radomljani, ki v Celju še nikoli niso zmagali, so ostali na osmem mestu. Mura pokvarila težko pričakovani trenutek v Rogaški Slatini V Rogaški Slatini je napočil težko pričakovani trenutek, saj se je po treh desetletjih v zdraviliškem središču začela prvoligaška nogometna tekma. Najboljši slovenski sodnik Slavko Vinčić je označil začetek prestižnega "črno-belega" derbija, v katerem je Mura z 2:0 ugnala domačo Rogaško, ki je zabeležila še četrti poraz v sezoni. Celje vs Domžale v živo brezplačno je 27/10/2023 HD v živo C pred 15 urami — Kje TV prenos tekme v živo Nogomet - Prva Liga Telemach: Mura - NK Bravo. [[[ŠPORT TV<]##]] Koper Celje prenos v živo 17. 2023 K pred 4 dnevi ... NK Bravo: Domov NASLEDNJE TEKME. Člani, SOB 28.10.2023 17:30, vs FC Koper. Bravo Mastercard, PET 27.10.2023 15:00, vs Ilirija Extra-Lux. Bravo NOVA KBM, TOR 31.10.2023 15:00 ... TV Prenosi v živo - Športklub, Arena, ŠportTV - Slovenija Prenos tekme bo v soboto zvečer na Športklubu. Koprska arena Bonifika bo v soboto Nogomet - Prva Liga Telemach: Koper - Bravo. Sportklub 1. 20:15. ((TOK)) Bravo Olimpija v živo online 23 september 2023 22. sep. 2023 — Celje. 17 ; 2. Olimpija Ljubljana. 15 ; 3. FC Koper. 13 ; 4. Maribor. 11 ; 5. NK Bravo. 11. (((Prenos v živo>))) Mura Olimpija in prenosi v živo ... Prva liga Telemach: PLT KOPER : BRAVO. DANES ob 17:30Sportklub 1. Koper, ŠRC Bonifika Koper ; MARIBOR : ROGAŠKA. DANES ob 20:15Šport TV. Maribor, Ljudski vrt Maribor ; RADOMLJE : MURA. FC Koper - NK Bravo rezultat v živo, H2H in postave FC Koper NK Bravo rezultati v živo (in prenosi v živo) se pričnejo 28. okt. 2023 ob 15:30 UTC na Bonifika Stadium stadionu, mesto Koper, Slovenia v PrvaLiga ...