Group

Public·64 members

Cibona Hajduk uživo 28 listopada 2023

18. ožu 2023. — (besplatno!!)) Cedevita Hajduk uživo 08/10/2023 18. ožu 2023. — Ako se nećete zaputiti u Ljubljanu podržati uporne cibose, susret možete ...

Cibona Hajduk uživo gledati 28 listopada 2023 prije 17 sati prije 4 sata — Cibona Hajduk uživo gledati 28 listopada 2023 prije 17 sati — Nogometaši Hajduka pobijedili su Slaven Belupo rezultatom 1:0. minuti u igru ušao Marko Livaja, koji je propustio izjednačiti u 70. minuti. Livaja nije startao zbog lakše ozljede koju ima, a u 70. je lijepo primirio loptu prsima, ali je sa šest metara pucao preko vrata. Nešto kasnije mogao je Osijek povećati vodstvo, ali Lovrić nije bio posve precizan, no zato su gosti u idućem napadu došli do drugog pogotka. Omerović se riješio Krovinovića te je pucao, a lopta se od Lučićevih leđa odbila u mrežu za veliki korak Osijeka prema slavlju u ovom derbiju. Do kraja je bliže bio Osijek trećem nego li Hajduk počasnom golu pa je tako u 85. One Possible Option razvalio na Urbofonu Live, publika i prije 6 dana — AdmiralBet ABA liga, 5 Nogomet, Supersport HNL Karoglan se vratio pobjedom u Koprivnici iako Hajduk nije briljirao. minuta kada je pokušao napadač Hajduka Trajkovski, ali je bio daleko od toga da zatrese gostujuću mrežu. VEZANI ČLANCI: Osječani su se odlučili za čvrstu obranu, a nadmoć Hajduka u posjedu nije ni blizu bila velika opasnost po goste koji su lakoćom odbijali sve jalove splitske napade. Odmah na startu drugog poluvremena Osijek je poveo. Lijepa kombinacija gostiju okončana je asistencijom Miereza i pogotkom Brleka za muk na Poljudu. Tek tada se donekle razbudio Hajduk koji je počeo suvislije napadati. U 50. minuti šansu je imao Pukštas, ali je promašio, dok je u 57. DOLAZI CIBONA, Danijel Jusup: “Respektiram protivnika, navijači podržite nas! ”Objavljeno: 26. listopada 2023. 13:17 Krešin dom je spreman! Sutra od 20 sati u dvoboju petog kola ABA lige snage će odmjeriti Zadar i Cibona. Poziv gledateljima nije potreban, jer Cibona je oduvijek bila mamac za zadarske navijače. 38 sati nakon dvoboja s “Vukovima”, već u nedjelju 29. listopada s početkom u 12 sati, na rasporedu je utakmica protiv Bosca u Zagrebu u sklopu 6. kola FAVBET Premijer lige. Igrači Danijela Jusupa su na stopostotnom učinku u domaćem prvenstvu s omjerom 5:0, dok je Bosco uz Zabok na učinku 0:5. Uživo! | Cibona - Zadar | #HejaHejaCibosi #KKCibona # KK Cibona was live. Nov 10, 2017󰞋󰟠. 󰟝. Uživo! | Cibona - Zadar | #HejaHejaCibosi #KKCibona HNK Hajduk Split. 󱢏. Sports team. Pages. 󱙿. Community Organization. CIBONA DOLAZI POBIJEDITI, Jakša Vulić: “Utakmica će prije 2 dana — UZIVO HEADER. Više. Naslovnica · Slušaj Antenu · Gledaj Antenu · Najnovije Hajduk vodi Klub, najlakše je smijeniti Leku!" Već večeras u veći ... Leko: 'Ovo je alarm! ' Hajduk je ostao na drugom mjestu s dva boda manje od vodeće Rijeke. Osijek je također ostao na svojoj poziciji, na petom mjestu. Ima bod manje od Dinama i Gorice te tri manje od Splićana. Na Poljudu je prvi zaprijetio Osijek, odnosno, nekadašnji igrač Hajduka Mijo Caktaš. U devetoj minuti gosti su složili lijepi kontranapad, ali je završni udarac Caktaša obranio domaći vratar Lučić. Već iduće minute opet je Lučić morao spašavati svoju momčad od pogotka. U prvom poluvremenu, gdje su izrazite šanse bile prava rijetkost, može se izdvojiti još 17. Vjerujem da na gostujućem terenu možemo nastaviti pobjednički niz u hrvatskom prvenstvu. zaključio je Danijel Jusup. Kapetan Marko Ramljak oprezan je uoči susreta s Cibonom. – Prve dvije gostujuće utakmice u ABA ligi smo, realno, odigrali loše. Međutim, posljednja dva susreta odigrali smo obranu fantastično, upravo nam je ona otvorila put do pobjede. Vjerujem da je to način na koji moramo igrati i protiv Cibone. Oni su izgubili sve utakmice u regionalnoj ligi, ali su bili blizu u svakoj. Igraju dobro uz visoki postotak šuta za tri poena. [UŽIVO PRIJENOS=] Šibenik Cedevita uživo 5 svibnja 2023 4. svi 2023. — =]] Lokomotiva Šibenik uživo gledati 2 2023 Gledati-Slaven-Hajduk-Live/UZIVO-Prijenos - Hugging Face NK Šibenka i Cibona na Baldekinu 4. veljače ...