top of page

Group

Public·64 members

Pogoń Szczecin vs Jagiellonia Białystok live online 28 October 2023 Stream


Pogon Szczecin vs Jagiellonia game for the Poland Ekstraklasa live score game details and best odds, match prediction, betting tip analysis.


Alternatywą jest zmiana taktyki na bardziej defensywną. Kapitan Jagiellonii: Jestem też człowiekiem- Takie rozwiązanie w ogólnie nie wchodzi w rachubę - przekonuje trener Siemieniec. Jak według nas będzie wyglądała podstawowa jedenastka Jagiellonii na starcie z Pogonią? Zapraszamy do galerii. PROGRAM 13. Nie chcę jednak publicznie zdradzać na czym one polegają. Po prostu nie chcę ułatwiać zadania rywalowi - mówi trener Adrian Siemieniec. Pole manewru sztabu szkoleniowego Jagi nie jest duże, bo uraz leczy inny kluczowy gracz ataku - Jesus Imaz, podobnie jak obrońca Miłosz Matysik. Trener Jagiellonii: Zmiana taktyki nie wchodzi w rachubę- Najprawdopodobniej ani jeden, ani drugi nam nie pomogą, chcę jednak zostawić sobie jakiś margines. Ciężko pracują i widać, że zależy im na jak najszybszym powrocie do grania, więc z każdym dniem są coraz bliżej. Pozostali zawodnicy są zdrowi - informuje trener Żółto-Czerwonych. Jeśli ani Pululu, ani Imaz nie będą mogli wybiec w podstawowym składzie Jagi na starcie z Portowcami, to sztab szkoleniowy może postawić na którego z zawodników z niewielkim doświadczeniem, ale raczej zdecyduje się na przesunięcie do przodu któregoś z ofensywnych pomocników. Pogon Szczecin - Jagiellonia Bialystok · 28.10.2023 Pogon Szczecin vs. Jagiellonia Bialystok match info: Tournament - Ekstraklasa. Match start date - 28 Oct 2023. Match start time - 10:00. Logo. Live ... Przewidywany skład Jagiellonii na mecz z Pogonią Szczecin. Co będzie z atakiem? Mamy znak zapytania przy Afimico Pululu, który opuścił z urazem mecz przeciwko Lechowi. Czy zagra w sobotę? Zobaczymy. Walczymy z czasem, aby Francuz był możliwie najszybciej do naszej dyspozycji - mówi trener Jagiellonii Białystok Adrian Siemieniec przed wyjazdowym spotkaniem 13. kolejki PKO Ekstraklasy z Pogonią Szczecin. Pogoń Szczecin - Jagiellonia w TV na jakim programie Mar 3, 2020 — Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok TV TRANSMISJA NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: Pogoń - Jagiellonia LIVE STREAM ONLINE GDZIE OBEJRZEĆ mecz Pogoń ... Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin – Transmisja online Włącz transmisję TV z meczu - Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin z 11-02-2023 na żywo online w Twojej przeglądarce zupełnie za darmo.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page